Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion, Dafi Derti & Leoel - Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Leoel:
Oj lulie bukurie
T Kisha zemer
Ti se dije
Oj lulie bukurie
Sot je nuse
Tjeter shpie

Dafi:
Ti ke menu se na jena shok
Se ke mendu se tkom dasht fort
Edhe zemren atij ja le
Shpirtin tem e shtive ne dhe
Po tana fajet prap une i kam
Se qa kam ni jo kurr s’ta kom thon
Su zbraza n’ty
Zemra mu thy
Oj dashni…
Ca me bone tii..
Noten gjumi dot se boj se boj
Paranoja ime je paranoj
Oj dashni
Ca me bone tiiii …
Jeten dot pa ty se kuptoj
Paranoja ime je paranoj
A e din pse

Leoel:

Oj lulie bukurie
T Kisha zemer
Ti se dije
Oj lulie bukurie
Sot je nuse
Tjeter shpie

Erion:

Baby let’s tell the truth
that look in your eyes
is killing me too
all of these guys
they keep lying to you
i know inside you
re suffering too we both
know that i m better for you
even if it’s late for that point of view
we were just kids and then our love grew now i look away as you say i do
and you say i do
Hey baby hey baby
now im going
now i m on my way
my way my way now
i m on my way my
way my way now
Hey baby hey baby
now im going
hey baby hey baby
now i m on my way
my way my way now
i m on my way my
way my way now
I hope take me wonday wonday

Leoel:
Oj lulie bukurie
T Kisha zemer
Ti se dije
Oj lulie bukurie
Sot je nuse
Tjeter shpie


Ky tekst u dërgua nga DritanDafi Derti
Publikimi: 09/09/2022
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alsked Rrenja
Mix&Master: Alsked Rrenja
Melody Line: Dafi, Erion & Saia
Teksti: Dafi, Erion & Saia
Make Up: Beauty Center LindaErion, Dafi Derti & Leoel - Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse".
3. Video është e këngës "Nuse", por nuk këndohet nga Erion, Dafi Derti & Leoel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafi Derti:


Komente 0