Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Dafina Buzhala - Hajt Bejbe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2017

2017-10-24T18:57:03

Teksti:

Mozzik

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

XL FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Bejbe" kënduar nga Dafina Buzhala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dafina Buzhala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dafina Buzhala:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet