Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti Puthje Të Nxehta Me...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
[23-03-2015]
Shumë herë na ka treguar se gjithçka që ka në jetë është vajza e saj Elizabeta.

E këtë gjë këngëtarja e njohur Dafina Dauti e ka bërë përsëri. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se si po i jepte puthje asaj në ballë dhe në buzë.

Kësaj foto të bashkuar, këngëtarja i ka lënë edhe një shkrim ku thotë se nëse ka jetë për të jetuar atë do ta bëj vetëm për Elizabetën për të cilën e ka falënderuar Zotin që ja ka dhuruar.
 (Indeksonline)Komente 1