Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Dauti - S’ka Rëndësi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’ka Rëndësi".
3. Video është e këngës "S’ka Rëndësi", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Dauti - S’ka Rëndësi  (Feat. Baboo Darabuka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Muzika:

Chipsi

Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

VisSoundMedia

Këngë e albumit:

"Hit, Hit E Bona"

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

9 🔥

Featuring

Baboo Darabuka

07/06/2014

2014-06-07T17:00:01+00:00Nuk je ai tipi qe ti po menon
S'jena mo n'kohen e vjeter
S'jom ajo qe ti provokon
Une jom krejt diqka tjeter
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jete

ref.2#
Nuk ka rendsi ska rendsi
Ti ke met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote s`vrehet.

Heret ose von t'bjen nermen
Deri ateher kalon koha
Te secila ki mem permen
Ki me thon si ti nuk njoha
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jet

ref.4#
Nuk ka rensi ska rensi
Ti ki met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote svrehet


Ky tekst u dërgua nga Djellona
Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet