TEKSTESHQIP

Dafina Dauti & Ismet Balaj
Deri N'kismet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deri N'kismet" kënduar nga Dafina Dauti & Ismet Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.