TEKSTESHQIP

Dafina Dauti & Osman Imeraj
Sokoleshë Mali & Bohet Nami
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sokoleshë Mali & Bohet Nami" kënduar nga Dafina Dauti & Osman Imeraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.