A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Dafina Rexhepi - V.I.P  (Feat. Lyrical Son & Dj Blunt)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Dafiniest"


Auuuuu
OUu
I want everybody to dance in flow
Genc I see you
baus on my ladies
Baus everybody
Dafi show what you got

Dafinna:
Asgje nuk eshte si me pare
Tani ndihesh (hot) superstar
Realisht cdo femer e ftohte
Ne lidhje i keq katasrof
arrogant e banal flas drejte(sorry)m'fal
e tregon cdo detal
prej jetes tone intime sikur bal

Ref:(2x)
Hej une ty t'kom bo V.I.P
JOm ajo qe t'ka bo V.I.P
Prej ajo qe prej V.I.P
shume lehte te kthej
I wanna be..!

LYrical son:
Qyre tu bo stila me bo mos me njoft
trip i gat cila ma i forti ne bote
vjen e man qendrim e rrin ngat shankit
a se din qe festim auu jasht babit
t'qes aty ku je kon pak ma heret
ti me mu V.I.P kurre asnihere
fore mu kishem une famous e ganstere
po une e di qe ti s'je
ti je veq I wanna be..!

Ref:(2x)
Hej une ty t'kom bo V.I.P
JOm ajo qe t'ka bo V.I.P
Prej ajo qe prej V.I.P
shume lehte te kthej
I wanna be..!

Dafina:
S'ka ma tepih te kuq
S'ka ma interview
S'ka ma kufi me jasht
si dikur kur ishim bashk

S'ka ma TV show
S'ka ma Special GIft
Ne Pub's e n"Klaps
qe shkonim shpesh..!

Ref:(2x)

Dafinest..Dafinest
Ej kjo osht Dafina
What up baby ..?


Ky tekst u dërgua nga Aniitta   saramk   AgNnNesssA   GeeKi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019