Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi - Party & Bullshit (Feat. KAOS)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  74

Dafina Rexhepi :

Shum mir e di pse munohna kur dal.
jom n'disponim me hi n'muzik.
as mos provo me m'nal.
sot veq dy fjal krejt ti thom thank you djal hey.
prit edhe pak.
e kam ni shpirt.
pa muzik as jeten smuj me jetu.
Ritem pa ni, jo s'po du as me paramenu.
jo jo em fal baby.
sot jom out Late, deri n'menjges.

Lumi Kaos :

Get get down.
Kaos in the house.
muzik cdo dit.
edhe nat there sa t'vin t'zit.
me na qit kejt jashtt.
ja vlen nese vjen.
vete mamin a t'len a s'te len.
rreje babin thuj s'ka djem.
se kerkah ma shum s'ta then.

Ref.Vig Poppa & Dafina Rexhepi :

Say party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Every day (hey hey).
is my day (hey hey).
preke play, preke play (hey hey).

Say party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Every day (hey hey).
is my day (hey hey.

Vig Poppa :

Say party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
ti po don me dal.
prap se prap mos ta nin.
se o nata jote.
edhe neser njejt si sonte.
jo une thank you nuk t'lo vet.
mo pe vren edhe pe vrejn.
krejt pe din shum mir qa ka me ndodh.
s'kena mo qa vesim.
se deri tash na kena mrri n'at pjesen.
kur pe dim qe bashk po mesim.
najkah e presim mengjesin.
edhe ni shok me fshi kujtesen.
mir e din numrin dhe adresen.
lets go hajde mo.
ka me ndodh ka me ka met lodh.

Ref.Vig Poppa & Dafina Rexhepi :

Say party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Every day (hey hey).
is my day (hey hey).
preke play, preke play (hey hey).

Say party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Party and bullshit.
po m'dhem kryt prej pramshit.
Every day (hey hey).
is my day (hey hey.


Ky tekst u dërgua nga  EnisiBoy   memphis   kekominaDafina Rexhepi
Featuring: KAOS
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Festivali: VFM 2012
Video Produksioni: EMF Creative


Dafina Rexhepi - Party & Bullshit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party & Bullshit".
3. Video është e këngës "Party & Bullshit", por nuk këndohet nga Dafina Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Rexhepi:


Komente 4