TEKSTESHQIP

Dafina Zeqiri
Dashni
Lyrics
(Feat. Muma)

MUMA

Dashni
Ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu

Ku ke met Ku ke met
Kallzom a je mir a e din
Kallzom po shan a pom thrret?
Po shan a pom thrret?

Njerzit kan pa
Kan than ke fillu me qa
Se ti e din qka mke ba
Hajde zemer ku ke met

Dafina

A pi lajna inatet?
Me tni edhe ni nat e
Come again
Baby, come again

Mke mungu pej asaj nate
E di qe don ti hajde
Come again
Baby come again

Muma x Dafina

Dashni, ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu (no, no)

Dashni, ma more dashnin
Na metem pa u taku
Mo metem pa u taku

Dafina

Per neve
Qa menon, me vepra i ke than
Baby
(Per ty skom mo lot, jo mo lot jo)

Vetmi
Qa mbone mu
Sot fol alkoholi nfund ksaj gote qe sdin me mbaru
Oh vetmi
Tradhton dhe kjo raki
Se kur tkalon pija
Ti hala mbrenda meje rri

A pi lajna inatet?
Me tni edhe ni nat e
Come again
Baby, come again

Mke mungu pej asaj nate
E di qe don ti hajde
Come again
Baby come again

Muma x Dafina

Dashni, ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu (no, no)

Dashni, ma more dashnin
Na metem pa u taku
Po metem pa u taku

Oh Dashni i-yeah

O woah, ej yeah

Metem pa u taku
Metem pa u taku

Oh oh oh woah

Metem pa u taku
Metem pa u taku

Oh oh oh woah

DËRGOI: