TEKSTESHQIP

Dafina Zeqiri
See Me
Lyrics
(Feat. Ya Nina)

Brr, yeah yeah, yeah
Yeah yeah yeah brra

[REF.:]
Uh, do you see me (Whaa)
Roll it, roll it Lamborghini (Skrrt)
Fly si Aladini
Po sun em hyni n’zemer se merdhini (Rrini)
Do you see me
Doni, doni, doni po sem mbrrini
Kape, kape, kape Lamborghini (Ahaa)
Hajt se, hajt se, hajt se shihmi
Lirisht lshoje TV-i (TV-i)

[Ya Nina:]
Make him cum faster than a Lamborghini
Dje m’ke pa keq, tash n’TV
Bum bi**hes hala wanna be me (Haha)
Looking like a blunt, sa u ktheva prej pushimi
Imma pull up...
Sun em nalin, sun em nalin,...
Imma pull up...
Sun em nalin, sun em nalin,...
Kta nuk kane as ide e krejt ça thonë jane mite
Prеsin diten per mu pa po skam kohe pеr qyqe
Kta nuk kane as ide e krejt ça thone jane mite
Se pres diten une mu pa, se ti shtij me kcy qyqek (Yeah)

[REF.:]
Uh, do you see me
Roll it, roll it Lamborghini (Brrr)
Uh fly si Aladini
Po sun em hyni n’zemer se merdhini
Do you see me (Uhh)
Doni, doni, doni po sem mbrrini (Uhh)
Kape, kape, kape Lamborghini (Ah-ah)
Hajt se, hajt se, hajt se shihmi (Uhh)
Lirisht lshoje TV-i (TV-i)

DËRGOI:
INFO
Ky krijim muzikor prezantohet në ekranet tona i kompletuar tejet mirë me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi Dina Morina. Videoklipi u publikua më 11 Maj 2023. Muzikën e këngës e kompozoi Ya Nina, teksti është marrë përsipër nga Alien, Abstract & Ya Nina, ndërsa okestracioni dhe produksioni mbart firmë nga Cricket.
Renditja:
Top 200