Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim & Soni Lala - Tezja Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

SONI LALA

Shkoj Tek Tezet Per Vizit Ne
Portat E Tyre Une Jam Rrit
Kena nejt Me Hallat Bashke
Si Krejt Veti Mu Me Kan
Dasht. O Si Krejt Veti Mu
Me Kan Dasht

DAIM LALA

Gjithmon Bir Na Kan Thon
Tezes I Vjen Era None
Kur Je Kon I Vogel Shume
Edhe Ne Djep Te Kan Ferku
. Kur Je Kon I Vogel Shume
Edhe Ne Djep Te Kan Ferku

REFRENI SONI LALA & DAIM LALA

Tezja Jem Si Drit E Hones Ti
E Zen Vendin E Nones Era
Jote Ne Ket Jet Mallin E
Nones Ma Ka Heq. Tezja Jem
Si Drit E Hones Ti E Zen
Vendin E Nones Era Jote Ne
Ket Jet Mallin E Nones Ma
Ka Heq

TEKSTI DY

SONI LALA

Po Du Krejt Mei Thirr Per Darke
Ca Jan Ne Vend E Ca Jan Larg
XHaxhallar E Hallat Krejt Meu
Kenaq O Muhabet. O Meu Kenaq
O Muhabet

DAIM LALA

Shume Te Omla Ike Fjalet Mos
Harro Ku Ike Dajat Dhe Kur
Te Rritesh Te Bohesh Burre
Familja Se Harrohet Kurr.
Dhe Kur Te Rritesh Te
Bohesh Burre Familja Se
Harrohet Kurr

REFRENI DY SONI LALA & DAIM LALA

Tezja Jem Si Drit E Hones Ti
E Zen Vendin E Nones Era
Jote Ne Ket Jet Mallin E
Nones Ma Ka Heq. Tezja Jem
Si Drit E Hones Ti E Zen
Vendin E Nones Era Jote Ne
Ket Jet Mallin E Nones Ma
Ka Heq

Tezja Jem Si Drit E Hones Ti
E Zen Vendin E Nones Era
Jote Ne Ket Jet Mallin E
Nones Ma Ka Heq. Tezja Jem
Si Drit E Hones Ti E Zen
Vendin E Nones Era Jote Ne
Ket Jet Mallin E Nones Ma
Ka Heq


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDaim Lala & Soni Lala
Publikimi: 03/03/2022
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Video Produksioni: Vizion Media


Daim & Soni Lala - Tezja Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tezja Jem".
3. Video është e këngës "Tezja Jem", por nuk këndohet nga Daim & Soni Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0