Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardy - Kaj Kaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Sa tdush nisja shaj ti shaj shaj
Thujem se fjalen se maj maj maj maj
Mos thuj jom merzit po kaj kaj kaj kaj
Nisja sadush apet shaj ti shaj ti shaj shaj

(Refreni 1)
Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt

(Verse 1)
Ku je kon
Nata po kalon nuk jem un e ti
Mos harro nuk je mo ajooo
Se ton naten von je tu menu ti
Qysh me kthy na kohen
Qysh me t'thon apet Ti Amo
Mo nuk je, ajo qe e kom
Po ku je kon
Zemren ma ke qetsu ti moj xhano
Njo si un e lyp po nuk mun e gjon
Kom menu engjull amo mdole ti diabloo

(Refreni)
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
numri qe kerkuat nuk egziston ju lutemi rishikojeni dhe provoni perseri

Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt
Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt

(Verse 2)
Tka marr malli vec per veti
Besom me pa veten myti malli
Me pa veten qysh jom kon
Amo nuk po ja nali
Kohen
nese ata qe dun me shku
Nuk po i nali spo i nali
Ondra e po them le ta marr djalli
Vec me mall pe heki mallin
Jo ma shum pe kalli
Me menu munesh ca tdush
Po vet e more malin
Ca ta kaje shaje thuja
Vetes nuk ja fali

Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee

Sa tdush nisja shaj ti shaj shaj
Thujem se fjalen se maj maj maj maj
Mos thuj jom merzit po kaj kaj kaj kaj
Nisja sadush apet shaj ti shaj ti shaj shaj
Sa tdush nisja shaj shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt.


Ky tekst u dërgua nga MAGIDardy
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/04/2022
Teksti: Dardy
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Nurteel


Dardy - Kaj Kaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaj Kaj".
3. Video është e këngës "Kaj Kaj", por nuk këndohet nga Dardy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardy:


Komente 0