TEKSTESHQIP

Dardy
Kaj Kaj
Lyrics

Sa tdush nisja shaj ti shaj shaj
Thujem se fjalen se maj maj maj maj
Mos thuj jom merzit po kaj kaj kaj kaj
Nisja sadush apet shaj ti shaj ti shaj shaj

(Refreni 1)
Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt

(Verse 1)
Ku je kon
Nata po kalon nuk jem un e ti
Mos harro nuk je mo ajooo
Se ton naten von je tu menu ti
Qysh me kthy na kohen
Qysh me t'thon apet Ti Amo
Mo nuk je, ajo qe e kom
Po ku je kon
Zemren ma ke qetsu ti moj xhano
Njo si un e lyp po nuk mun e gjon
Kom menu engjull amo mdole ti diabloo

(Refreni)
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
numri qe kerkuat nuk egziston ju lutemi rishikojeni dhe provoni perseri

Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt
Sa tdush nisja shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt

(Verse 2)
Tka marr malli vec per veti
Besom me pa veten myti malli
Me pa veten qysh jom kon
Amo nuk po ja nali
Kohen
nese ata qe dun me shku
Nuk po i nali spo i nali
Ondra e po them le ta marr djalli
Vec me mall pe heki mallin
Jo ma shum pe kalli
Me menu munesh ca tdush
Po vet e more malin
Ca ta kaje shaje thuja
Vetes nuk ja fali

Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee
Nuk muna me dit
Nuk muna me fol mo n'anderr
Nuk muna mu pa
Sjena pa prej asaj nate
Nuk e meriton e hupe ti krejt ca pateee

Sa tdush nisja shaj ti shaj shaj
Thujem se fjalen se maj maj maj maj
Mos thuj jom merzit po kaj kaj kaj kaj
Nisja sadush apet shaj ti shaj ti shaj shaj
Sa tdush nisja shaj shaj shaj shaj
Sa tdush nisja kaj kaj kaj kaj
Njo si ti nuk maj maj maj
Njo si ti nuk muna me e majt.

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky krijim muzikor është paraqitur tek shikuesit i përpunuar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga XL Films. Videoklipi u publikua me datë 28 Prill 2022. Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti, ndërsa produksioni audio vjen si krijim nga Nurteel.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200