TEKSTESHQIP

Dardy
Me Mu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mu" kënduar nga Dardy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të na bërë të shijojmë edhe aspektin viziv, projekti muzikor ka ardhur para shikuesve i punuar me shije edhe me një videoklip, i cili u punua nga XL Films. Videoklipi u publikua më 12 Prill 2023. Kënga vjen me tekst të shkruar nga vetë këngëtari, ndërsa produksioni është një krijim nga Nurteel.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200