TEKSTESHQIP

Dava Gjergji, Luljeta Krasniqi, Riza Selimi & Gjovalin Prroni
Nusja E Kësaj Toke
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Kësaj Toke" kënduar nga Dava Gjergji, Luljeta Krasniqi, Riza Selimi & Gjovalin Prroni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.