TEKSTESHQIP

David Dreshaj
Ana
Lyrics

Se t’kom thon
Ku do ti zemra qe shkon
Dije qe e ke lon
Nje dashni t’sinqertë

Aaa- aaaaa
Dy fjale du me ti thon
Lumtuni shpresoj gjon
Se per mu
Ska deeeeeert

Vaj vaj loti
I falem Zotit
Gati per cdo minute-minute per ne

Vaj vaj loti
Se qysh ndodhi
Un me ty e ti me mu nuk je
Jo nuk je…

[REF.:]
Ana Ana Ana Ana
Po ku je moj Ana
E kujna sot i buzeqesh
Ana Ana Ana Ana
Po ku je ti moj Ana
Nuk t'harroj
Do vdes me shprese

Se t’kom thon
Ku do ti zemra qe shkon
Dije qe e ke lon
Nje dashni t’sinqertë

Aaa- aaaaa
Dy fjale du me ti thon
Lumtuni shpresoj gjon
Se per mu
Ska deeeeeert

Vaj vaj loti
(vaj Vaj loti)
I falem Zotit
(I falem Zotit)

Un me ty e ti mu nuk je
Jo nuk je…

[REF.:]
Ana Ana Ana Ana
Po ku je moj Ana
E kujna sot i buzeqesh

Ana Ana Ana Ana
Po ku je ti moj Ana
Nuk t'harroj
Do vdes me shprese
Aaaaaa
O moooj Anaaa
Ooo Ana
INFO
Ky projekt vjen i finalizuar para shikuesve i realizuar artistikisht me anë të një videoklipi, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 8 Qershor 2022. Muzikën, arranzhimin dhe produksionin e shkroi Darko Dimitrov, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Elinel & David Dreshaj.