Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

David Tukiqi & Nertila Koka - Sagapo - Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/1990

1990-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Nertila Koka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 29-të në RTSH
Davidi
Befas une te pyeta
Tek te sodisja ty me endje
Si i thone te dua
Ne gjuhen e nenes tende

Nertila
Fare mire e dije
Por nga une e prisje
Sagapo te thashe te dua
fjale dashurie

Sagapo
Te dua
Sagapo
Te dua
Te dua, sagapo

Zemra bashke te do
Jo! Jo!
Jo nuk ka rendesi ku do jetojme
Si ne jug a ne veri
Bashke do jemi une e ti


Më Shumë Këngë Nga David Tukiçi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet