A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Denis - Naqe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2019

2019-07-14T19:28:45

Muzika & Orkestrimi:

Sardi Mneri

Teksti:

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Video Produksioni:

Chill Pro


Oj cike ty mos nin
Merre mo kadale
Je ilaci gjakut tim
Sblej dashni me pare

Oj cike ty mos ta nin
Merre mo kadale
Ndjenjat per ty skan mbarim
Le ta din krejt ashiqare

Xhane xhane shpirtit tim
Xhane xhane jo sdu tjeter
A beson ne dashuri
Sa po m’dhem dashnia vjeter

Vec pak moj naqe
O vec pak moj naqe
Jena tuj knaqe
O jena tuj knaqe

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019