TEKSTESHQIP

Denk & Noizy
Andërr
Lyrics

Ayo DEnk
Noizy

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten

Menove von u kujtove u bo qe je pendu
Po tash un tjera misione tu e shiju tu jetu
Sa mir te koka jeta pa ty kur ti nuk je k'tu
E kalla librin nuk meti kapitull ne dy ndrru
Dikush u lendu po un po rri tu kendu
Sa mir jam tu kalu qe ty nuk je ktu me mu
Meno, meno po mos gabo me tepru
Se jom betu kur ike sje kon me mu

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jom vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jom vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten

Ti kurr ske me m'harru e di qe je tu provu
E di qe sun gjen mo si un se krejta ti kom plotsu
A din sa mir jam pa ty sa mir kur s'tshoh mo nsy
S'ma merrte menja qe k'to fjal ti thoja per ne te dy
A din se sa jam lendu, a e din se sa t'kam besu
Po zhgenjimi ndjenj e keqe po tash e kam pranu (hey)
Shqipe ku jemi ma n'fund u zgjidh dhe problemi
Tash ti vazhdo ne rrugen tate se un sisha perfekti
Ti fala krejt nga dashnia por ti m'pe mu si objekti
You was the love of my life dhe un per ty interesi
Per ty un bona shum gjona, shum gjona qe sduhet ti boja
Per ty un dola nga vetja dhe veten time harrova
Harrova shoket, familjen dhe sh'netin por e kuptova
Se rrena i ka kom't e shkurtra dhe ma n'fund u zgjova
Dhe nese t'pysin a t'ka dasht kur sa t'ka dasht ai
You should simply reply "nah he don't exist"

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten

DËRGOI:
INFO
Ky krijim muzikor është bërë i disponueshëm tek shikuesit i ilustruar me profesionalizëm me klip muzikor, të cilin e përgatiti Gargia, ndërsa për regjinë u kujdes Andi Deçani. Videoklipi u publikua me datë 17 Gusht 2023. Producentët audio të këngës janë Jugglerz & Panda Music.