TEKSTESHQIP

Devis Xherahu
Miku Im
Lyrics
(Feat. Endri Prifti)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miku Im" kënduar nga Devis Xherahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky produkt muzikor vjen i finalizuar para audiencës i realizuar mjaft këndshëm me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga Blerim Salillari Films. Ky videoklip u publikua më 1 Nëntor 2023. Autor i muzikës është vetë këngëtari, teksti është marrë përsipër nga Jorgo Papingji, ndërsa autor i orkestrimit është Gent Myftaraj.