Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj U Bën 'diss' Kolegëve: “1milion Pa Robota”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[21-09-2015]
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj pauzoi për një kohë mjaft të gjatë por këtë verë ajo është rikthyer fuqishëm me projektin e saj "Bone pa mu", një këngë ritmike e verore e cila u pëlqye mjaft shumë.

Përveq suksesit si këngë, ajo arriti të rrëmbejë mbi 1 milion klikime në youtube, të cilat Dhurata nuk i quan robotike por origjinale, pasi sipas një postimi të saj sot në Instagram ajo ka falenderuar fansat për klikimet e dhëna, të cilat janë të verteta dhe jo të blera si shumë këngëtarë të tjerë.“Faleminderit 🙌🏼#1MILION 
Ndoshta jo shume shpejt, por falemnderimi shkon te secili prej jush e jo te robotet ;) Projekti i ri vjen shpejt...shume shpejt!

#BonePaMu

Love,
Dh.", ka shkruar Dhurata.

Muajin e ardhshëm ajo do të vijë me një projekt të ri muzikor i cili do të jetë bashkpunim.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Dhurata Ahmetaj - Bone Pa Mu [Teksti dhe Klipi]

Komente 0