Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja çfarë Bënë Dhurata Në Shtëpi Me Të Dashurin

Nuk ka akoma asnjë votë

[07-11-2015]
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj tash e sa kohë është në lidhje me Argjent Haradinaj. Çifti është duke kaluar momentet më të bukura të lidhjes.

Dhurata ka postuat një dedikim mjaftë të veçantë në Instagram.

"Në shtëpin tonë ne jemi vetja, bëjmë gabime, kërkojm falje, i jepim njëri-tjetrit shans të dytë, ne bëjmë qejf, ne shkëmbejmë puthje, harrojmë , jemi të durueshëm dhe ne e duam njëri- tjetrin", janë këto fjalët që Dhurata ia ka dedikuar siç duket të dashurit.
 (Indeksonline)Komente 0