A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Ahmetaj - Bone Pa Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2015

2015-07-26T18:04:18

Muzika:

Seven Saraqi

Teksti:

Dhurata Ahmetaj

Orkestrimi:

Bini Nebihu

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Ok
Une t'kom lan
Jo, jo
Tash e ki vonë
Nuk ka vend në zemren tem
Zemra jeme nuk ka ren

S'je mo
Shko ti me tjera
Harro
Une ma nuk kthena
A pe sheh sa poshtë ke ra
Nuk mjafton as n'guj me t'pa

Bone pa mu
Po,po bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone tash pa mu

u yeah, hej hej hej hej hej

OK
Une t'kom lan
Jo jo
Tash e ki vonë
Nuk ka ven në zemren tem
Zemra jeme nuk ka ren

Nuk ka
Kjo është e verteta
Nuk ka
Gjëje tash te tjetra
Une ty krejt ti kom dhan
E ti mu vet um ki lan

Bone pa mu
Po,po bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone tash pa mu

uh yeah, eh eh eh eh eh eh hej


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019