Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj - Pse U Ndame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Nuk u ndame nga xhelozia
Nuk u ndame as nga inati
Ne kete jete dhe dashuria
Paska qene loder e fatit

Ref
Pse pse u ndame
Njeri tjetrin ku e lame
Ti pa mu e une pa ty
Me ri te kisha mbet pa sy.
Dhurata Aliaj
Publikimi: 06/05/2011
Muzika: Edi Balili
Teksti: Ardian Trebicka
Video Produksioni: MAX Production
Production By. Muza - House Recording. Distributor.


Dhurata Aliaj - Pse U Ndame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Ndame".
3. Video është e këngës "Pse U Ndame", por nuk këndohet nga Dhurata Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Aliaj:


Komente 0