A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Vjen Me “Ti Don”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41
[05-06-2015]
Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora e cila ka bërë boom në skenën shqiptare, ka sjellë projektin e saj më të ri.

"Ti don" titullohet kënga, ku tekstin e saj e ka shkruar vetë këngëtarja, ndërkaq për videoklipin është kujdesur MaxProduction. Si gjithmonë edhe në këtë videoklip Dhurata vjen me një stil krejtësisht ndryshe. Vlen të theksohet se kënga është ritmike dhe tipike për sezonin e verës.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019