A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora, Ledri Vula, Blerim Destani Urojnë...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[17-07-2015]
Të famshmit e mediumeve kosovare e shqiptare, por edhe të asaj botërore kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për uruar festën e Fitër Bajramit.

Blerim Destani, aktori i njohur në tërë botën me filmat e tij ku luan me aktorët më të famshëm, ka uruar Bajramin me një foto në Instagram ku ka shkruar: "Urime gjithve Fitër Bajrami", si dhe ka treguar se fotoja është bërë në xhaminë e Tetovës e ndërtuar në vitin 1945, transmeton Indeksonline.

Urimet e njëjta i pati edhe Ledri Vula, reperi kosovar, i cili në Facebook dhe Instagram uroi që kjo festë t`i gjejë të gjitha familjet me plot begati e lumturi.

Po ashtu, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora në Instagram e ka postuar një fotografi të një xhamie, duke shkruajtur: "Me fat Fitër Bajrami për ju dhe familjet e juaja. Shëndet dhe lumturi për të gjithë juve", transmeton Indeksonline.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019