A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kështu E Bënë Dhurata Dora Në Dhërmi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-07-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora, është duke u ngjitur furishëm në skenën shqiptare. Ajo nuk ka shumë kohë prej që është pjesë e muzikës por ka arritur që bëjë për vete shumë fansa. Edhe këtë verë ajo është duke marrë pjesë nëpër koncerte të ndryshme.

Gjatë koncertit të mbajtur në Dhërmi, këngëtarja u prit nga një numër i madh i fansave të cilët kishin ardhur që ta dëgjojnë atë.

Dhurata së fundmi ka publikuar edhe këngën e saj më të re “Ti don”, e cila është komentuar si favorite për këtë verë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019