A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja I Dashuri I Dhurata Dorës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12
[28-07-2015]
Këngëtarja e njohur Dhurata Dora, këtë verë e ka dukshëm më intenzive, kjo falë suksesit të këngëve të saj.

Thuajse në të gjitha mbrëmjet, Dhurata shkon e shoqëruar nga i dashuri i saj Masari. Ky i fundit është edhe krahu i djathtë i këngëtares.

Në një nga mbrëjet e fundit, Dhurata dhe Masari janë fotografuar bashkë në prapaskenë. Në këtë foto, duket sikur këngëtarja të jetë e pa lumtur.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019