A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kështu U Thotë Mirëmëngjesi Dhurata Dora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-09-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora tashmë ka përfunduar sezonin e saj të koncerteve pas një angazhimi mjaft të madh që ajo ka pasur këtë verë.

Tash ajo është më e lirë ndaj dhe është më aktve në rrjetet e saj sociale. Sot Dhurata ka postuar një selfie duke iu thënë fansave të saj "Mirëmëngjesi".

Tani që sezona ka përfunduar Dhurata do të kthehet në Gjermani e më pas në tetor do të fillojë punimet për një këngë të re po prap me producentin e njohur Alandy. (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019