A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora Mbi Qiell


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[19-10-2015]
Këngëtarja e njohur Dhurata Dora siç duket ka vendosur që të largohet pak nga Kosova.

Ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet se gjendet në aeroplan, mirëpo nuk dihet se cili ka qenë destinacioni i këngëtares.

Dhurata këto ditë është në përgatitje e sipër të këngës së saj më të re “Shume ON” e cila do të publikohet së shpejti.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019