Dhurata Dora

Dhurata Dora Zbulon Bashkëpunëtorin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-03-2016]
Këngëtarja Dhurata Dora shumë shpejt do të publikojë videoklipin e saj më të ri për të cilin ka nisur pregaditje prej disa kohësh.

Ajo ka publikuar sot një foto në Instagram ku ka treguar se cilët janë bashkpuntorët e saj për projektin e ri.

Në foto Dhurata shfaqet mjaft e bukur dhe e grimuar me kujdes nga make up artisti Arber Bytyqi, e ndërsa styling-u i klipit është punuar nga Joni Peçi.

Edhe kësaj radhe Dhurata për muzikën & videoklipin ka bashkpunuar me Max Production Albania.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dhurata Dora Zbulon Bashkëpunëtorin E Ri


Komente 0