Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Dhurata Dora Në Kosovë Për Këngë Të Reja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[30-06-2013]
Ka pak ditë që këngëtarja atraktive e hitit “I like it’, Dhurata Dora gjendet në Kosovë. Por cila është arsyeja, ajo këtë e ka treguar edhe në programin Mix-Max se është duke bashkëpunuar me disa producentë dhe disa artistë për këngë të reja. Madje Dhurata ka treguar se pas hitit të saj që ishte punuar nga reperi 2 Ton, pret që të sjellë këngë edhe më të bukura të cilat do të pëlqehen nga adhuruesit e saj. E pyetur se pse ajo nuk ka provuar në ndonjë kompeticion të huaj për të garuar sic është “Super Star” në Gjermnai, ku ajo edhe jeton, këngëtarja ka thënë se i pëlqen që muzika e saj të bëhet për shqiptarët, por edhe nga miqtë e saj të huaj që janë të shumtë ka komente shumë pozitive. Ne mësojmë se Dhurata një ditë mund të kthehet përfundimisht e pse jo për të jetuar në Kosovë dhe për të studiuar këtu.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet