Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata Dora Nuk Ndalet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[19-11-2014]
Edhe pse ka pak kohë që ka publikuar videoklipin e saj më të ri "A bombi", ajo nuk po ndalet. Fjala është për këngëtaren Dhurata Dora e cila me hitin e saj të fundit ka arritur të grumbullojë plot 1.1 milion klikime në youtube.Por edhe pse ka përjetuar një sukses mjaft të madh me këngën e saj të fundit, ajo nuk e ka ndër mend të ndalet. Mësohet se Dhurata është rikthyer përsëri në studio për të punuar për këngën e saj të re. Kënga do të jetë produkt i Alandy dhe do të jetë përsëri në bashkpunim me Yang Zerken.

Kjo këngë do të shoqërohet edhe me videoklip i cili pritet të publikohet gjatë festave të fundvitit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet