Dhurata Mes Urrejtjes Dhe Dashurisë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[16-01-2015]
Dhurata Dora, këngëtarja e hitit "A bombi" ka postuar diçka mjaft interesante për ndjekësit e saj në Instagram. Dhurata rrallë herë poston statuse që kanë të bëjnë me dashurinë por kësaj here ajo na befasoi me diçka:

"Është më mirë të jesh i urryer për diçka që je, se sa të jesh i dashur për diçka që nuk je'', ka shkruarDhurata.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Dhurata Dora - A Bombi (Feat.Young Zerka) [Teksti dhe Klipi]