Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata E Falënderon Zotin Për...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
[11-03-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku kishte të shkruara disa falenderime për zotin.

Ajo ka falëndruar Zotin për një ditë tjetër që ia ka dhënë, për kujdesin e Tij për familjën, shoqërin dhe gjithë atë që e lexojnë shkrimin e postuar në këtë rrjet.

Dhurata si duket është e kënaqur me suksesin që bart në karrierën e saj dhe ajo di të jetë falenderuese.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet