Ja Cila është Pika E Dobët E Dhurata Dorës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
[22-03-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka postuar në Instagram një foto të nënës së saj dhe ka lënë një mbishkrim ku ka thënë se nëna është pika e saj e dobët.

Dhurata së fundmi është duke punuar për të sjellë në treg një këngë të re me klip e cila do të lansohet muajt e ardhshëm.
 (B.A/Teksteshqip.Com)