Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata Dora, Në 60 Sekonda!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[05-04-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka qenë e ftuara e rradhës nga emisioni Prive për të qenë pjesë e intervistës më të shkurtër 60 sekondëshe.

Dhurata i është përgjigjur disa pyetjeve intyeresante e ku ndër to ishin: Çfarë do të bënte Dhurata nëse do të ishte për një orë mashkull?
Dhe ajo u përgjigj: "Do bëja shumë gjëra".

Pastaj Dhurata ka thënë se e urren drogën dhe në fund e ka përmbyllur me pergjigjjen: "Unë jam single".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet