A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora Mbështet Ermalin, Ledrin & Lumin Në Top Fest


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[19-04-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora është tashmë shumë e pëlqyer nga publiku, por jo vetëm. Ajo pëlqehet dhe përgëzohet edhe nga kolegët e saj të cilët janë të kënaqur nga puna & suksesi i saj.

Por edhe Dhurata është e afeksionuar pas kolegëve. Ajo ka postuar në rrjetin e saj social në Facebook një video të këngës "Shko" kënduar nga Ermali, Ledri & Lumi B në Top Fest.

E kjo tregon se Dhurata është në mbështetje të treshes për sivjet.

Urojmë që Dhurata ta ketë dorën më të lehtë, pasi edhe vitin e kaluar mbështeti Aurela gaçen & Yang Zerkën në Këngën Magjike të cilët dolën fitues.
Ku i dihet treshaj mund ta fitoj këtë vit Top fest-in.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019