A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata është Gati Për Aksion


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[05-05-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet pasioni i saj për një sport të ri.

Ajo është parë në një dyqan sporti duke u pajisur me "Skateboard" dhe një helmetë.

Siç duket Dhuratës i pëlqen ky sport, e ndoshta do të kemi mundësinë ta shohim edhe në një nga videoklipet e saj duke ushtruar një sport të tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019