Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Dhurata Dora - Trendafil  (Feat. Flori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  747

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

11/02/2018

2018-02-11T14:00:03

Featuring

Flori Mumajesi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production
(Rodrigo, otra vez hermano, otra vez)

[Dhurata REF. 2x:]
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua

Pse po m'don ti sot?
Ndoshta qe po m'shef me lot
Të m'kishe dasht athere
Kur gjithçka ka pas vlere
çdo dite veç une
T'kom dasht ma shume
Gjithe jeten me the
Lulja ime ti je

Asnje trendafil
Asnje trendafil s'ma dhe
Asnje trendafil
Asnja trendafil s'ma dhe
Gjithe jeten
Gjithe jeten pikë n'zemer ka me t'met
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe

[Dhurata REF. 2x:]
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua

[Flori:]
Ndoshta lule s'i dergova
Ndoshta s'e kuptova
Kom menu jeta ime osht e saj
Ndoshta zemren s'ja gezova
Ndoshta ja lendova
Ndoshta sot jam von ti them me fal
Nuk e di a me ka, a me ka
Nuk e di sa me ka, sa me ka
N'dashnin e saj yeee
Nuk e di a me ka, a me ka
Nuk e di sa me ka, sa me ka
N'dashnin e saj

[Dhurata:]
Asnje trendafil
Asnja trendafil s'ma dhe
Asnje trendafil
Asnja trendafil s'ma dhe
Gjithe jeten
Gjithe jeten pikë n'zemer ka me t'met
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe

[REF. 2x Dhurata:]
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua

[Flori:]
Ndoshta lule s'i dergova
Ndoshta s'e kuptova
Kom menu jeta ime osht e saj
Ndoshta zemren s'ja gezova
Ndoshta ja lendova
Ndoshta sot jam vone ti them me fal
Nuk e di a me ka, a me ka
Nuk e di sa me ka, sa me ka
N'dashnin e saj yeee
Nuk e di a me ka, a me ka
Nuk e di sa me ka, sa me ka
N'dashnin e saj


Ky tekst u dërgua nga Ajd   TonnidasKartolina (7)

U krijua nga Anonim 2018-06-11 12:45:09
Pse po m'don ti sot?
Ndoshta qe po m'shef me lot
Të m'kishe dasht athere
Kur gjithçka ka pas vlere
2018-06-04 19:31:00
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua
2018-04-29 15:26:49
asnje trendafil
asnje trendafil s'ma dhe
asnje trendafil
asnje trendafil s'ma dhe
gjithe jeten
gjithe jeten pike n'zemer ka me t'met
2018-03-05 15:47:33
Gjithe jeten
Gjithe jeten pikë n'zemer ka me t'met
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe
U krijua nga Rosela Acka 2018-02-25 12:08:36
Cdo dite veç une
T'kom dasht ma shume
Gjithe jeten me the
Lulja ime ti je
2018-02-16 20:27:42
Ndoshta lule s'i dergova
Ndoshta s'e kuptova
Kom menu jeta ime osht e saj
Ndoshta zemren s'ja gezova
Ndoshta ja lendova
Ndoshta sot jam vone ti them me fal
2018-02-15 10:55:02
Të m'kishe dasht athere
Kur gjithçka ka pas vlere
çdo dite veç une
T'kom dasht ma shume
Gjithe jeten me the
Lulja ime ti je

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Dhurata Dora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet