Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dylan - A Mjaftoj Unë Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pa ty me ty
Mu ne dhomën e trishtimit
Shemben muret e vetmisë

Me ty pa ty
Shpirti im qe të thërret
Nga syri im nje lot rrëshket

Sa mall e sa faj
Mu ne skutën e vetmisë
Më gërryen zëri yt

Ti fshihesh sot pas hijesh
E po ma tret mu dhimbjen
Dhimbjen e dashnis pengun e marris

Se sot jam pengu yt
Nlimanin e dashnis
Brenda unit tim
Ti sfle jo si kujtim

REF.:
Je ti je vetem ti
Se ti je diell i shpirtit tim
A shuhen netet plot dashni 2x

Ste ndal jo un ty
Prekja buzeve te tua
Akullnaj e shpirtit tim

Sa mall e sa faj
A mjaftoj une pa ty
A mjafton ti pa mua

Se sot jam pengu yt
Nlimanin e dashnis
Brenda unit tim
Ti s fle jo si kujtim

REF.:
Je ti je vetem ti
Se ti je peng i shpirtit tim
A shuhen netet plot dashni 4x

Une dhe ti
Bashkë te dy
A mjaftoj une pa ty



Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019


Dylan - A Mjaftoj Unë Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mjaftoj Unë Pa Ty".
3. Video është e këngës "A Mjaftoj Unë Pa Ty", por nuk këndohet nga Dylan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dylan:


Komente 0