TEKSTESHQIP

Dylan
Shotgun
Lyrics

Chorus
Leni leni leni ti lojnat hajde me my
kejt minutat e kohes ti mi more
skom mu dorezu
Se ti ki me u bo pishman
Asnji minut un mo sta fal
Se ti ki me u bo pishman
Zemren ta gjuj me shoooutgun -

Verse 1
Shut shut up
Mos nxirr zo
Vler nuk ki, as mos meno
Po du me dhez mos m vet se sa
Hesapet sot i kena laaa -

Verse 2
Lene ti lene se burrni ti nuk ke
Lene ti lene kjo kohe skushton sa dje
Lene ti lene fjalen dretesi se njeh
Lene ti lene

Chorus
Leni leni leni ti lojnat hajde me my
kejt minutat e kohes ti mi more
skom mu dorezu
Se ti ki me u bo pishman
Asnji minut un mo sta fal
Se ti ki me u bo pishman
Zemren ta gjuj me shoooutgun - eyo eyo o shot shotgun eyo eyo oooo


Verse 3
Zonin sta ni mo tash
Krejt mir e din po mvjen permas
Ama ni gjo real un ty tthash
like shot shotgun zemren tkom olaa
ashtu sic ke cehren, e ke edhe shpirtin
roli i deshtum, osht roli i ma tmirit
shume njolla ki, as alltia si shkri
shotgun shotgun e ke prej meje tani -

Chorus
Leni leni leni ti lojnat hajde me my
kejt minutat e kohes ti mi more
skom mu dorezu
Se ti ki me u bo pishman
Asnji minut un mo sta fal
Se ti ki me u bo pishman
Zemren ta gjuj me shoooutgun -
Leni leni eyo eyo faji seshte i jemi
leni leni leni eyo eyo

Bridge
Kejt ca bone sorry ama ke flliq vetin
Faji osht i joti se un jam gjith i njejti
Shoket qe ti ke, i njeh krejt mileti
Kush osht i drejti, e çan dhe detin

E di qe ma ke ftof pak zemren
ama ti mu sot ma ke nxit ndjenjen
Spo du un me tdhon rendesi
Ku ke venin vec ti e di

Chorus
Leni leni leni ti lojnat hajde me my
kejt minutat e kohes ti mi more
skom mu dorezu 2x
Se Loja Ka fillu