Dj Blunt

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Presion” Nga Dj Blunt & Real 1

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-02-2016]
Dy reperët e njohur Dj Blunt & Real 1 kanë sapo kanë publikuar videoklipin dhe këngën e tyre më të re "Presion". Ndonëse kishte kohë pa publikuar ndonjë projekt të ri, dyshja ka goditur mjaft mirë me këtë këngë.

Kënga & Teksti janë punuar nga Dj Blunt & Real 1, ndërsa videoklipi është mjaft i kushtueshëm pasi është xhiruat në vende luksoze në Turqi dhe i punuar me cilësi të lartë nga Entermedia.

"Presion ka marrë menjëherë pëlqimet e para të cilat na i pasqyrojnë edhe klikimet në youtube,
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Presion” Nga Dj Blunt & Real 1

  Dj Blunt & Real 1 - Presion [Teksti dhe Klipi]

Komente 0