Dj Blunt

Dj Blunt, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos E Nal”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-07-2013]
Dj Blunt dhe Real 1 kane publikuar videoklipin e tyre të ri në bashkëpunim me Dafina Zeqirin të titulluar “Mos e Nal”.

Dafina dhe Blunt, të cilët spekulohet se janë në një lidhje dashurie, kanë konkretizuar partneritetin apo ‘dashurinë’ e tyre me anë të një projekti që titullohet “Mos e Nal”.

Pjesë e këngës është edhe Real 1, bashkëpunëtori i përjetëshëm i Dj Blunt, transmeton telegrafi.

Videoklipin e ka punuar Max Production, kurse muzika nga vet Dj Blunt.

Kënga ritmike kthen në skenën muzikore shqiptare dyshen Dj Blunt dhe Real 1, kurse Dafina ende po shijon suksesin e hitit “Bloodah”.

Dj Blunt do ta promovojë projektin e ri sonte mbrëma në një performancë që pritet të jetë e jashtëzakonshme në Industry club.
 (Express)

Dj Blunt, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos E Nal”

  Dj Blunt & Real 1 - Mos E Nal (Feat.Dafina Zeqiri) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0