TEKSTESHQIP

Dj Dalool & Andos
Ti Je Ajo
Lyrics

Kur te shikoj ne sy , une te ndjej te gjitha i harroj pernjeher , vetem nje moment me ty nuk mjafton se dua te te them TI JE AJO. ` ref 1- Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo.. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo..

`Shikimi yt ne diell me gezon e dashur ti mos shko se do te me mungosh kam pritur as shum koh me beso pra kot me thua te harroj, nje gje sikur ta dish smund te jetoj pa ty do shkruaj dhe kendoj pergjithmon per ty nuk shoh asgje ne jet perveq teje te lutem me lejo te jem pran teje .

`ref 2- Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo .. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo.. - OOOOoooo OOOOOoooo OOOOOOoooo
`ref 2-Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo.. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo ..

Nje gje sikur ta dish smund te jetoj pa ty do shkruaj dhe kendoj pergjithmon per ty nuk shoh asgje ne jet perveq teje te lutem me lejo te jem pran teje.(3

DËRGOI: