Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Geek - Love Of Mine (Feat. Dafina Zeqiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Se kur tvjen nata
Zemra mbrenda ndriqon
E halaaa,erresira na bashkon

Nuk du me majt mbrenda,mbrenda
Drita nuk osht veq e jemja,brenda
Like stars higher in skyyy
(For the "Love of mine")
Let it be mineee. /x2

Uuuououoh,uuououh ehh uuuh
Uuuuuououh uuoouuoh

Une i gjaj
ato qe i du
Te ti qato edhe tmaj
Qato un du un du.

Nuk du me majt mbrenda,mbrenda
Drita nuk osht veq e jemja,brenda
Like stars higher in skyyy
(For the "love of mine")
Let it be mineee. /x2
Dj Geek
Featuring: Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/12/2021
Muzika: Dafina Zeqiri
Teksti: Elinel
Orkestrimi: Deard Sylejmani
Video Produksioni: Kotorri
Produksioni: Dj Geek & Deard Sylejmani
Guitar: Astrit Stafa


Dj Geek - Love Of Mine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Of Mine".
3. Video është e këngës "Love Of Mine", por nuk këndohet nga Dj Geek.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Geek:


Komente 0