Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Geek - Fjale (Feat. Yll Limani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Ke vendos me shku ti,
Un s`muna me t`nal,
Jan bo 1 milion sene,
Jan thon 1 milion fjale

Ke vendos me shku ti,
Ma nuk t`pres me ardh,
Lamtumira e fundit,
Dashnia e par

Refreni:
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As une s'e kom forcen me t`thon "a ma fal"?

Theve zemren ktheve dhimbjen,
Nuk e du sa em ke prek,
Theve endrrat dhe besimin,
Jo nuk kam forc mo me t`ndjek

Ike ti me ty dhe shpirti,
E nuk po muj mo me gjet,
Don me shku e vec me shku,
E me nejt jo nuk e ki njejt

Merri kujtimet,
Se kurgjo sun vyn pa ty, se kurrgjo sun vyn pa ty,
Merri premtimet,
Se moti i ke thy, copa-copa i ke thy

Ke vendos me shku ti,
Un s`muna me t`nal,
Jan bo 1 milion sene,
Jan thon 1 milion fjale

Ke vendos me shku ti,
Ma nuk t`pres me ardh,
Lamtumira e fundit,
Dashnia e par

Refreni:
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As une s'e kom forcen me t`thon "a ma fal"?


Ky tekst u dërgua nga Amanda Mihaj   Albafi23Dj Geek
Featuring: Yll Limani
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2022
Muzika: Yll Limani
Teksti: Elinel
Orkestrimi: Deard Sylejmani
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Dj Geek & Deard Sylejmani


Dj Geek - Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale".
3. Video është e këngës "Fjale", por nuk këndohet nga Dj Geek.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Geek:


Komente 0