TEKSTESHQIP

Dj Geek
Fjale
Lyrics
(Feat. Yll Limani)

Ke vendos me shku ti,
Un s`muna me t`nal,
Jan bo 1 milion sene,
Jan thon 1 milion fjale

Ke vendos me shku ti,
Ma nuk t`pres me ardh,
Lamtumira e fundit,
Dashnia e par

Refreni:
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As une s'e kom forcen me t`thon "a ma fal"?

Theve zemren ktheve dhimbjen,
Nuk e du sa em ke prek,
Theve endrrat dhe besimin,
Jo nuk kam forc mo me t`ndjek

Ike ti me ty dhe shpirti,
E nuk po muj mo me gjet,
Don me shku e vec me shku,
E me nejt jo nuk e ki njejt

Merri kujtimet,
Se kurgjo sun vyn pa ty, se kurrgjo sun vyn pa ty,
Merri premtimet,
Se moti i ke thy, copa-copa i ke thy

Ke vendos me shku ti,
Un s`muna me t`nal,
Jan bo 1 milion sene,
Jan thon 1 milion fjale

Ke vendos me shku ti,
Ma nuk t`pres me ardh,
Lamtumira e fundit,
Dashnia e par

Refreni:
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As zoti s`mun me t`na-na-na-na-nal,
As une s'e kom forcen me t`thon "a ma fal"?

DËRGOI:
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky projekt është finalizuar para audiencës i plotësuar në dimensionin vizual edhe me një klip muzikor, i cili u krijua nga Sekuencë. Videoklipi u publikua më 3 Shkurt 2022. Muzika e këngës është një komponim nga Yll Limani, autor i fjalëve të tekstit është Elinel, autor i orkestrimit është Deard Sylejmani, ndërsa për produksionin në studio punuan Dj Geek & Deard Sylejmani.