Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Enom - Kosova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

(Gimi, Gimi, Gimi-o)

Hajde të vallëzojmë, vallen e Rrugovës
Tej te molla t'kuqe, kufiri i Kosovës

Hajde të vallëzojmë, vallen e Rrugovës
Tej te molla t'kuqe, kufiri i Kosovës

*Instrumental*

Hajde të vallëzojmë, vallen me shamie
Hajde të vallëzojmë, vallen me shamie

Sa bukur vallëzon, o në Kosovë rinie
Sa bukur vallëzon, o në Kosovë rinie

*Instrumental*

Kufiri i Kosovës
Dj Gimi-O & Enom
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2021
Produksioni: Çelik Lipa
Master: Sott
Solo: Premtim Etemi & Liridon Pervorfi
Special Guests: Zeqir Zullufi (Fara E Flliqt)
Video Produktion: N'pik Creative & Ari Filmz (Ch)
Edited: Dior Bajrami
Director Of Photography Color Grading: Dren Bajrami
Production Coordinator: Ginis Kadriu, Dj Gimi-ODj Gimi-O & Enom - Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova".
3. Video është e këngës "Kosova", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Enom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0