A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dj Iljano Se Shpejti Kenge Me Dj Drop G


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[11-03-2019]
Me ne fund konfirmohet lajmi i bashkepunimit midis DJ Iljano dhe DJ te mirenjohur Kosovar, Drop G. Thuhet se rryma e kenges do te jete Deep House, rryme e cila se fundmi po praktihet shpesh nga Dj-te ne fjale.

Ideatori i bashkepunimit mendohet te jete Drop G duke pare edhe suksesin e kengeve te punuara se fundmi nga iljano te cilat po ecin me ritme te shpejta ne te gjitha platformat muzikore.

Nuk na ngelet gje tjeter vecse tju urojm sa me shume suksese te dy artisteve dhe te presim derisa kenga te dale ne siperfaqe.
 (Teksteshqip)

Dergoi: aldo0990


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019